• Pixel Studio Domaradzki

Coventry, sesja portretowa, Monika z Birmingham.

Mega pozytywna osoba która gościła przed moim obiektywem to Monika. Krótka rzeczowa wymiana wiadomości przez www.maxmodels.pl , kilka pomysłów i o to sesja ustalona. Zielone płuca Coventry czyli park w pobliżu The Charterhouse sprawdza się zawsze wyśmienicie.


Jako ciekawostkę muszę Wam powiedzieć, że Monika jest za równo modelką jak i fotografem. Masa wspólnych tematów do rozmów, wymiana doświadczenia, bardzo produktywny czas spędzony podczas sesji. Monika dbała o każde ustawianie swojego ciała jak by to Ona naciskała spust migawki, plus kilka moich wskazówek i udało nam się stworzyć kilka naprawdę dobrych portretów.Mam nadzieję że magiczne spojrzenia Moniki, Was również choć na moment zauroczy. Sumując sesja, super udana , zdjęcia mają swój klimat i wierzę że udało mi się pokazać prawdziwe obliczę Moniki. Monika, dziękuję za super sesję.
Serdecznie zapraszam do wszelakiej aktywności, komentowania, lajkowania i udostępniania. Dzięki za chwilę uwagi i do zobaczenia w następnym wpisie.#sesja #coventry #portret #fotograf #photographer #profesionalny #blackandwhite #colors #family #polishmodel #pixelstudiodomaradzki

22 wyświetlenia

© 2020 by Pixel Studio Domaradzki