• Pixel Studio Domaradzki

Dlaczego warto zamówić prywatną sesję zdjęciowa ?

Aktualizacja: maj 17

Sesja zdjęciowa to świetny pomysł dla nowoczesnej kobiety lub faceta który dba o swój image. Jest to też okazja aby oderwać się od pracowitej rzeczywistości, zaszaleć i podarować sobie odrobinę przyjemności.Najlepszym momentem by ją zamówić jest wtedy gdy chcesz coś zmienić w swoim życiu. Chcesz poznać nowe osoby, znaleźć lepszą pracę, odkryć lepszą siebie. A może po prostu zobaczyć jak to jest? Wiele osób boi się sesji zdjęciowych, bo wstydzą się być fotografowane, myślą że sobie nie poradzą przed obiektywem, krępują się zapytać o szczegóły lub boją się jak zostaną odebrane.


Jest mnóstwo powodów dla których warto poświecić czas tylko sobie i umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową.A o to kilka z nich:

W końcu poczujesz się jak gwiazda! Profesjonalny fotograf będzie Ci robił zdjęcia, ustawi, pomoże pozować. Wcześniej Twoim wizerunkiem zajmie się makijażystka. Wszystko po to, abyś prezentowała się jak najlepiej. Zdjęcia komórka, mimo wielu pomocnych filtrów, mogą nie zapewnić najlepszych efektów.

Poświęcisz czas swojej osobie. Bardzo ważnej osobie! Nie koniecznie odpoczniesz fizycznie, bo pozowanie na początku nie jest prostym zajęciem, ale w końcu zrobisz coś dla Siebie. Przynajmniej na kilka godzin zapomnisz o problemach życia codziennego! Przy okazji przeżyjesz niepowtarzalną przygodą i zobaczysz, jak tak naprawdę wygląda tworzenie profesjonalnych sesji jakie widzisz w kolorowych magazynach.


Sesja zdjęciowa to wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Voucher na taką sesję możesz podarować mamie, koleżance , żonie czy dziewczynie. Na pewno kiedyś myślała nad taką sesja, nie boj się na pewno trafisz ! Niespodzianką mogą być również efekty takiej sesji, tzn. gotowe zdjęcia, wydrukowane, oprawione na pewno ucieszą czy to rodziców z sesji rodzinnej czy męża, chłopaka z sesji kobiecej.

Aby umówić na profesjonalną sesję zdjęciową, nie musisz być modelem. Na prawdę warto spróbować !

Chyba nie chcesz za 20 lat żałować że nie spróbowałaś/eś? A może się okazać że te zdjęcia mogą być przepustką do wielkiego świata Top Models !

Doświadczony fotograf zawsze jest gwarancją, że przeżyjesz nie zapomniane chwile i efekty na pewno mile Cię zaskoczą. Przestaniesz się zastanawiać czy jesteś atrakcyjna/atrakcyjny tylko jak to lepiej pokazać.


Pamiętajcie nigdy przy sesjach prywatnych nie wymagam zgody na publikację. To czy Wasze zdjęcia zobaczy ktoś inny zależy tylko od Was.

58 wyświetlenia

© 2020 by Pixel Studio Domaradzki