• Pixel Studio Domaradzki

Fitness modelka, Nikola, sesja w Coventry.

Efekty tej sesji, które tu widzicie już od samego rana stały pod znakiem zapytania przez pogodę.

Jak jeszcze trzy dni przed sesją aplikacja pogodowa pokazywała 10% deszczu tak w ten dzień już 70%. No i oczywiście żeby było ciekawiej silny wiatr też nie napawał optymizmem. Ale wspólnie z Nikolą stwierdziliśmy że czekamy do samego końca, że damy radę! No i udało się, dwie godziny później wyszło słońce i zrobiło się ciepło.
Silny wiatr skutecznie uniemożliwiał użycie światła błyskowego, nie było szans aby cokolwiek ustało na statywie i oparło się sile wiatru. Więc musiałem zwrócić szczególną uwagę na ustawienie Nikoli względem słońca.


Wyszło że piszę więcej o pogodzie niż o modelce :) Więc teraz dwa zdania o Nikoli. Mega pozytywna osoba która wręcz zaraża optymizmem. Modelka fitness, inspiratorka a już niebawem trener personalny. Na prawdę praca z takimi osobami to super sprawa. Profesjonalne podejście Nikoli do sesji i pełne zaangażowanie sprawiły że sesja przebiegła gładko i bez problemowo. Na pewno, jeszcze będziecie mieli okazję zobaczyć Nikolę w innej odsłonie ale to już niebawem.

#fitness #fitnesssession #sportphotography #portret #sport #coventry #pixelstudiodomaradzki #coventryphotography

326 wyświetlenia

© 2020 by Pixel Studio Domaradzki