• Pixel Studio Domaradzki

Kolejne spotkanie z Patrickiem Filakovskym

Sesja z Patrickiem odbyła się kilka dni przed jego wylotem z UK, i powrotem na stałe do domu, na Słowację. Było koszmarnie zimno aczkolwiek świeciło słońce, pora dnia, wczesne popołudnie więc mieliśmy niemal idealne warunki na sesję.Jako że to była ostatnia sesja Patricka w Coventry i w UK, oczywistym tłem do sesji musiał być główny zabytek miasta czyli Coventry Cathedral. Więc tak naprawdę mieliśmy połączanie sesji z modelem i pamiątkowych, prywatnych zdjęć.Jak już wspomniałem temperatura oscylowała około 3 może 4 stopni C, ale Patrickowi to nie przeszkadzało w zdjęciu kurtki i pozowaniu w samej koszulce. Wariat. Ja marzłem od samego patrzenia na Niego.
Sesja wypadła super, będzie fajną pamiątką dla Patricka. Ja również jestem mega zadowolony z tej sesji no i miałem okazję wypróbować w terenie nowy nabytek, obiektyw Samyang AE 14 mm f/2,8 IF ED UMC .


Szkoda że to była ostatnia sesja z Patrickiem a przy najmniej na angielskiej ziemi, super model, otwarty na pomysły, super współpraca z obiektywem i fotografem. Patrick, jak to czytasz to serdecznie pozdrawiam!#session #model #coventry #fashion #boy #slovakya #pixelstudiodomaradzki

1 wyświetlenia

© 2020 by Pixel Studio Domaradzki