• Pixel Studio Domaradzki

Sesja, Pavel Ghiujan

Tym razem pogoda dopisała pod każdym względem, ciepło, słonecznie i bezwietrznie. Pomimo, że Pavel Ghiujan (Rumunia) był po raz pierwszy na tego typu sesji , przebiegła nadzwyczaj szybko i sprawnie. Na pierwszych kilku klatkach widać było stres modela ale im dłużej trwała sesja tym bardzie model czuł się swobodnie.

Jako że pogoda dopisywała, ustaliliśmy że zrobimy zdjęcia na dwóch lokalizacjach, trochę oddalonych od siebie. Pierwsza część tak trochę po za miastem i padło na moje ulubione, ciche miejsce tuż obok centrum miasta, boisko do Rugby przy szkole na London Road.


Oczywiście wybranie tej lokalizacji jako pierwszej nie było przypadkiem, model, pierwszy raz przed obiektywem miał możliwość nabrania pewności siebie.


Na zdjęciu powyżej zastosowałem ciekawy, dość popularny trick. Aby uzyskać paski cienia na twarzy modela , w niewielkiej odległości od modela, asystent trzymał karton formatu A2 z wyciętymi liniami, co fajnie się zgrało z liniami barierki, mostku na którym było robione to ujęcie w tle.2 wyświetlenia

© 2020 by Pixel Studio Domaradzki