• Pixel Studio Domaradzki

Sesja rodzinna Lidia, Rafał, Vannesa i Oliwier.

Aktualizacja: 16 kwi 2019

Z Lidią i Rafałem znam się już od kilkunastu lat, jeszcze jak mieszkaliśmy ( z ówczesną narzeczona, obecnie żoną Moniką) na Cyprze w Larnace. Później przyszła na świat Vannesa i chyba jak dobrze pamiętam rok później Oliwier. Świetna rodzinka , super dzieciaki, super rodzice.

Niestety później nasze drogi się rozjechały Lidia i Rafał wylądowali w Londynie a my w Coventry. Więc kiedy Lidia zadzwoniła do mnie za pytaniem o zorganizowanie sesji rodzinnej zgodziłem się od razu.

#familysession #coventry #kids #pixelstudiodomaradzki


Jako miejsce sesji bez zastanowienia wybrałem podmiejski park Commby Abbey. Piękne miejsce z zabytkowym dworkiem i naprawdę dużo zielonego miejsca dla dzieci i rodzin. Idealne miejsce do sesji rodzinnej na tle natury ale również można było pokazując coś z zabytków Anglii.Dzieciaki świetnie współpracowały z obiektywem, rodzice zresztą też. Zero sztuczności, uśmiech zawsze w porę.

Sesja wypadła znakomicie, rodzice i dzieciaki bardzo zadowoleni. Bardzo fajnie było się spotkac po tylu latach i po wspominać stare czasy a i przy okazji pstryknąć fajne zdjęcia.#familly #session #kids #coombyabbey #coventry #pixelstudiodomaradzki


46 wyświetlenia

© 2020 by Pixel Studio Domaradzki